Galakoncert 3 - Orchestr Karla Vlacha

Galakoncert 03
Film & Musical Orchestr Karla Vlacha

Učinkující


Tereza Mašková, Hana Holišová, Václav Noid Bárta, Adéla Gondíková, Orchestr Karla Vlacha

Galakoncert 03 se třemi benefity
1. 20% sleva na vstupenku.
2. 20% sleva na konzumaci v restauraci Esprit a Délicatesse bistru v hotelu Holiday Inn Prague.
3. Prohlídka unikátních prostor Kongresového centra Praha a navíc welcome drink.
 

Speciální nabídka pro firmy při obsazení min. 20 osobami

Pozvěte své zaměstnance či firemní partnery na jedinečnou příležitost, která jistě potěší milovníky hudby a filmu a současně i moderního architektonického stylu brutalismu. Spojte jedinečný zážitek z nejznámějších písní světových i českých filmů a muzikálů v podání Orchestru Karla Vlacha s prohlídkou unikátních prostor Kongresového centra Praha, které nejsou pro veřejnost běžně přístupné.

Kdy?

Sobota 20. 4. 2024

Kde?
Kongresové centrum Praha

CENA: 1575 Kč za osobu s DPH

V ceně vstupenky je zahrnuta prohlídka unikátních prostor KCP, poukázka na 20% slevu na konzumaci v restauraci Esprit a Délicatesse bistru v hotelu Holiday Inn Prague a welcome drink. Cena vstupenky je již po odečtení 20% slevy.

Nabídka platí pro skupiny 20 osob a v ceně je vstupenka 2. kategorie, hodinová prohlídka Kongresového centra Praha s průvodcem před zahájením galakoncertu a welcome drink. Současně každý účastník obdrží 20% slevu na konzumaci v restauraci Esprit a Délicatesse bistru v hotelu Holiday Inn Prague, kterou může využít do konce roku 2024.

Bližší informace o této limitované akci vám sdělí:
Petra Kálalová
Business Development Manager
Tel.: +420 261 172 221
Mobil: +420 739 539 363
Napište nám - připravíme vám nabídku.
E-mail: petra.kalalova@praguecc.cz


 

Galakoncert Film & Musical nabídne program nabitý hudebními lahůdkami v podobě nejznámějších písní ze světových i českých filmů a muzikálů. Ty zazní v podání nepřekonatelné Terezy Maškové, charismatického Václava Noida Bárty a poprvé s Orchestrem Karla Vlacha v rámci galakoncertu vystoupí i muzikálová diva Hana Holišová. Výroční galakoncert, v rámci kterého oslaví jeden z nejstarších evropských orchestrů neuvěřitelných 85 let na scéně, moderuje jedinečná Adéla Gondíková.

V chytlavých aranžích orchestr nabídne divákům podmanivé melodie zahraničních filmů jako je např. James Bond, Titanic, Moulin Rouge, Burlesque, Flashdance, Dirty Dancing, The Greatest Showman a další. Součástí programu budou i nejznámější hity světových muzikálů jako je Cabaret, Jesus Christ Superstar, Chicago anebo Pomáda. Na své si přijdou i fanoušci českých filmů a muzikálů jako např. Světáci, Šíleně smutná princezna, Saxana anebo Rebelové.

Jedinečné prostory Kongresového centra Praha

unikaty-kcpunikaty-kcpunikaty-kcpunikaty-kcpunikaty-kcpunikaty-kcpunikaty-kcp

Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a Kongresové centrum Praha, a.s. si vyhrazuje právo na změny. Počet míst je omezen a nabídka je platná do vyprodání určené kapacity. Cena je platná při min. obsazení 20 osob.

© Kongresové centrum Praha, a.s.