Služby v KCP pro veřejnost

Nabídka
občerstvení a služeb
Restaurace Esprit
Restaurant Esprit

Přijďte si vychutnat bohatou snídani, polední či a la carte menu připravené z lokálních surovin pod vedením šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu. Restaurant Esprit Holiday Inn se zimní a letní zahradou nabízí až 170 míst k sezení a je vhodná i pro firemní akce či promoce a svatby. Otevřena je každý den od 6:30 do půlnoci a jednou měsíčně se můžete těšit na skvělý brunch s neomezenou konzumací. Více informací.

Délicatesse Bistro
Délicatesse Bistro

Moderní bistro s letní terasou v blízkosti Vyšehradu je dokonalým místem pro ranní kávu, polední menu či chlebíčky a zákusky vlastní výroby. Délicatesse Bistro Holiday Inn je otevřeno každý den od 8:00 do 15:00 hodin.

BMW Praha - Renocar
BMW Praha - Renocar

Váš BMW dealer přímo uprostřed Prahy. Nepochybnou výhodou pražského showroomu je vlastní poloha. Nachází se v širším centru města u hlavní dopravní tepny a navíc v těsné blízkosti metra trasy C stanice Vyšehrad. Pro návštěvníky je zajištěno pohodlné parkování na hlavním parkovišti s přímým vjezdem z kruhového objezdu. Atraktivní synergií je FAST LANE SERVIS, lokalizovaný v garážích Kongresového centra, který se showroomem bezprostředně propojuje schodiště. Zastavte se u nás!

Dobíjecí HUB pro elektromobily
Dobíjecí HUB pro elektromobily

Osm dobíjecích stanic PRE dokáže obsloužit až 15 elektromobilů najednou. Jedná se o sadu sedmi AC dobíjecích stanic s výkonem 2 x 22 kW, které jsou doplněny jednou rychlou DC dobíjecí stanicí s výkonem 75 kW, která umožní rychlé dobíjení. Více informací.

Čerpací stanice OMV
Čerpací stanice OMV

Na čerpací stanici OMV, která je otevřená nonstop, můžete natankovat i občerstvit se. Zákazníkům nabízí prémiovou řadu paliv MaxxMotion, i v kvalitě E5, a základní paliva Diesel a Natural 95. Součástí čerpací stanice je také kartáčová myčka. Doplňte energii na Vaše cesty kávou VIVA, čerstvými sendviči, nealkoholickými nápoji či jiným drobným občerstvením. Čerpací stanice nabízí také možnost posezení.

Komerční banka
Komerční banka

  Využijte služby výběrového/ vkladového bankomatu u vchodu č.5.

Parkování
Parkování

Využijte parkovací místa přímo v zónách Kongresového centra Praha. Máte na výběr krátkodobé či dlouhodobé, parkování pro ZTP či P+R.

Sportovní centrum CorDees
Sportovní centrum CorDees

Přijďte a zažijte živou atmosféru našeho rodinného sportovního centra, kde překypuje vstřícnost a přátelskost. Zapojte se do dynamických aktivit, jako jsou interaktivní fotbalové hry, trénink, ligy a bojová umění – to vše si užijete naboso – a užijte si nekonečnou zábavu pro všechny věkové kategorie. Ponořte se do naší autentické meditace, která dodá vaší cestě za pohodou jedinečný rozměr. Vedeni hodnotami upřímnosti, inspirace, důvěry a vášně kultivujeme bezpečné a inkluzivní prostředí, kde může každý prosperovat. Připojte se k nám a společně usilujme o zdravější a šťastnější život.

Zakázkové květinářství
Zakázkové květinářství

Zakázkové květinářství nabízí komplexní služby z oboru floristiky. Kromě dárkových kytic si u nás můžete objednat i další květinové dekorace nebo komplexní servis pokojových rostlin.

Studio NEWTON TV
Studio NEWTON TV

Studio NEWTON TV je součástí Vysoké školy NEWTON. Nabízíme služby plně vybaveného podcastového studia s možností videozáznamu až na 3 kamery s živým střihem. Jsme ideálním prostorem pro vaše rozhovory, podcasty, živá vysílání, školení, online webináře a podobně.

© Kongresové centrum Praha, a.s.