Sály KCP

Příjemné místo
pro Vaši akci

Kongresový sál

Je to největší sál v budově o kapacitě 2 764 míst. Je vhodný pro pořádání kongresů, koncertů, divadelních a filmových představení, nebo hudebních a dramatických programů. Pyšní se nadstandardně velkým jevištěm (615 m²), výbornou akustikou a flexibilitou. Vstup do sálu je z 1. 2. a 4. patra. Balkóny je možno uzavřít snížením stropů a stejně tak lze celkovou rozlohu prostor zmenšit použitím textilního jevištního horizontu. V Kongresovém sále se za dobu jeho existence udála celá řada výjimečných akcí, ať už to byl koncert Stinga v roce 2012, muzikál West Side story v roce 2017, nebo slavný balet Labutí jezero v podání Královského moskevského baletu. V roce 2017 zde proběhla repase sedaček, byl položen nový koberec, pro lepší atmosféru a přirozenější světlo bylo vyměněno hlavní osvětlení a pro dokonalý zážitek a maximální komfort byla vylepšena IT a AV infrastruktura.

Společenský sál

Víceúčelový sál je vhodný především pro kongresy, symposia, divadelní a filmová představení, koncerty, plesy a jiné společenské události včetně výstav. Prostor je vybaven výsuvným pódiem a hledištěm. Jeho maximální kapacita je 1 034 míst (přízemí – 648 míst, balkón – 386 míst). Sál je vybaven dvoudílnou oponou a v pódiu je zabudováno 9 zvedacích stolů. V posledních letech zde pravidelně probíhají přímé televizní přenosy předvolebních debat. Sál nedávno prošel revitalizací při níž byly vyměněny koberce a nově natřeny všechny povrchy. Moderní a na vysoké úrovni je i technické vybavení sálu, které zvládá i technicky náročné vizuální a zvukové efekty při koncertech.

Komorní sál

Multifunkční sál vhodný pro přednášky, konference, semináře, podnikové prezentace. Jeho nespornou výhodou je nádherný panoramatický výhled na Prahu. Maximální kapacita sálu je 180 osob.

Jižní salonek 1

Tento velmi reprezentativní salonek je vhodný pro VIP setkání či diskuze. Salonku dominuje originální výzdoba v podobě osvětlovacího tělesa. Kapacita místnosti je 24 míst kolem oválného stolu.

Jižní salonek 2

Rovněž reprezentativní salonek, který zaujme uměleckým osvětlovacím tělesem a svou jedinečnou atmosférou. Je vhodný pro VIP setkání a diskuze u kulatého stolu. Kapacita místnosti je 12 míst. 

Klub H

Příjemné místo s krásným výhledem na Prahu vhodné pro semináře, konference, kurzy, firemní prezentace či gastronomické akce. Místnost je vybavena projektorem s promítacím plátnem a byl zde položen nový koberec. Pro lepší atmosféru v klubu a přirozenější světlo bylo instalováno LED osvětlení - stmívané, dělené do 4 sektorů, a pro větší soukromí byly instalovány vnitřní polopropustné rolety. Celková kapacita je 170 osob.

Ostatní kluby (A, B, C, D, E)


Prostory klubů jsou vhodné pro semináře, konference, kurzy, podnikové prezentace i gastronomické akce. Místnosti disponují stahovacími polopropustnými roletami, světly rozdělenými do 4 zón s nastavitelnou hladinou osvětlení či mobilními příčkami. Výhodou jsou i úchyty na dataprojektory s možností zavěšení ke stropu, projektor pak nikde v místnosti nepřekáží a neubírá kapacitu místnosti. Kapacita: Klub A = 170 osob, Klub B = 70 osob, Klub C = 70 osob, Klub D = 70 osob, Klub E = 170 osob.

Ostatní sály

Sály využitelné pro tiskové konference, semináře, sympozia, školení, firemní prezentace či různé společenské události. Některé nabízí výjimečný panoramatický výhled na Prahu.

© Kongresové centrum Praha, a.s.