Catering jako hlavní přísada povedené akce

 ZPĚT

Občerstvení je nezbytnou součástí každého úspěšného setkání, kongresu či konference. Catering není jen nutnost, ale jídlo má bez pochyby vyšší smysl jako přirozený „Ice Breaker“, které usnadňuje seznámení a propojení mezi lidmi.
 
Kongresové centrum Praha dlouhodobě spolupracuje se společností ZÁTIŠÍ CATERING GROUP, které se vyznačuje kvalitou, udržitelností a vysokou kreativitou. Skupina připravuje pokrmy pro kongresy, konference, kulturní akce a firemní eventy přímo v budově KCP se servisem 24/7. Není tak problém nabídnout catering pro tisíce účastníků kongresů a konferencí ve stejný okamžik. Pro veřejné kulturní akce, jako jsou koncerty, kde kapacita sálu dosahuje až 2764 osob, zajišťují občerstvení pro návštěvníky.

Udržitelnost v gastronomii, kde se využívají lokální a sezónní suroviny a eliminuje používání plastů, je samozřejmostí. Současně KCP a Zátiší Catering kladou důraz na pečlivé plánování objemu jídla tak, aby ho nebylo příliš. Z tohoto důvodu se poskytované služby těší pozitivní odezvě ze strany organizátorů eventů v budově KCP, kteří jsou z celého světa.

Kontaktujte náš obchodní tým a rádi vám se Zátiší Catering Group připravíme nabídku dle vašich představ.
 
 

Co můžete v KCP zahlédnout?

 

KOMUNITNÍ LEDNICE


Dalším důkazem aplikace zero-waste konceptu je pokroková KOMUNITNÍ LEDNICE, která vznikla jako společný projekt v roce 2018. Nárazově tam putují pochutiny z akcí pořádaných v KCP, které by musely vyhodit. Cílem je omezit plýtvaní jídla a podpořit myšlenku minimalizace odpadu.
 

URBAN FARM


Zátiší Catering si zakládá na používání lokálních surovin, a fakt, že to není jen prázdná fráze, mimo jiné dokazuje i městská bylinková zahrádka „URBAN FARM“ na venkovní terase Kongresového centra Praha. Během sezóny se z vypěstované zeleniny a bylinek připravovaly saláty a osvěžující limonády, které kromě klientských akcí mířily i do kantýny KCP.
 

© Kongresové centrum Praha, a.s.