Vernisáž: MACHT2 IN HOLIDAY INN

Vernisáž: MACHT2 IN HOLIDAY INN

Pokud jste milovníci umění a dobrého jídla, jistě vám neutekla výstava, která se konala 25. dubna v prostorách Orangerie našeho hotelu Holiday Inn Prague. Návštěvníci měli možnost prohlídnout si až na 600 uměleckých fotografií českého fotografa Jiřího Machta.

Jiří Macht2 je český fotograf známý svým citlivým okem pro detail a schopností zachytit emoce v přírodě, krajině a lidském životě. Jeho práce kombinuje dokumentární a umělecké prvky, což mu přineslo uznání doma i v zahraničí. A možná právě pro svou jedinečnost zbobí pokoje, lobby i hotelové chodby Holiday Inn Prague právě Machtovy obrazy, těšit se z nich tak může každý návštěvník.

Společně s Jiřím Machtem se o zábavu postarala talentovaná umělkyně Natálie Stejskalová, která vernisáž obohatila svým hudebním vystoupením doprovázeným živou klavírní hudbou, součástí celé akce byla pak samozřejmě komentovaná prohlídka Machtových děl, kterou si na svá bedra vzal pochopitelně sám autor. V průběhu večera pak ještě stihl představit knihu Jiřího Žáčka "Převtělování", kterou svými fotografiemi ilustroval a jejíž prezentací dostal večer zase trochu jiný umělecký rozměr. 

Seznámit se s díly Jiřího Machta je stále možné po naskenování QR kódů u jeho obrazů vystavených v naší restauraci Esprit. Pokud tedy chcete spojit příjemné s edukačním, polahodit oku a potěšit jazyk, určitě neváhejte a vyražte se do naší restaurace podívat!

Marketing KCP
2024-07-08

© Kongresové centrum Praha, a.s.