těšíme se
Přehled akcí
Kde na okamžicích záleží.

Kongresové centrum Praha je k dispozici širokému spektru klientů. Své služby a prostory propůjčujeme kongresům, konferencím, mezinárodním politickým jednáním, ale i kulturním akcím. Každý klient je pro nás individualitou, které se snažíme maximálně vyhovět řešeními šitými na míru.

Tvoříme jedinečné zážitky, v našich prostorách vznikají zárodky vědecké a profesionální spolupráce, emoce, osobní kontakty a často i přátelství. Nepronajímáme jen prostor, nabízíme unikátní okamžiky, na kterých záleží!

Aktuálně z KCP
Novinky v AV technice
29.04.2024
Novinky v AV technice

NAŠE ŠIROKÉ PORTFOLIO AV TECHNIKY SE ROZŠÍŘILO. První novinkou využitelnou na kongresech je rámové projekční plátno o rozměru 19,5 x 8,1 metru. Toto plátno je určené pro K ...

Ambassador Award Evening
17.04.2024
Ambassador Award Evening

Rádi bychom se s vámi podělili o naše úspěchy ze včerejšího slavnostního večera Ambassador Award Evening. Tuto prestižní událost pořádala Prague Convention Bureau (PCB) v Rezid ...

20th International Congress of Phonetic Sciences
10.04.2024
20th International Congress of Phonetic Sciences

Kongres 20th International Congress of Phonetic Sciences (ICPhS) se bude konat v Praze ve dnech 7-11.8. 2023 v prostorách KCP - Kongresové centrum Praha, které je jednou z mode ...

75
sálů a salónků
10000
m2 komerčních prostor
250
akcí za rok
Poslední blog
Přečtěte si poslední články našeho blogu
Modernizace vizuálního stylu O KCP
2024-01-23
Modernizace vizuálního stylu

Kongresové centrum Praha přistoupilo po šesti letech k modernizaci vizuálního stylu a komunikační linky. Nová identita představuje KCP jako inspirativní místo pro velké národní i mezinárodní události. KCP vsadilo na moderní technologie, špičkový servis a udržitelný provoz.

WRC 2023 Kongresy a výstavy
2023-11-24
WRC 2023

Kongresové centrum Praha hostilo od 2. do 6. října 2023 prestižní XXVII. světový silniční kongres PIARC. Hlavní téma kongresu je "Praha 2023 - spolu znovu na cestě".

Pro silniční hospodářství jsou stále důležitější moderní technologie Kongresy a výstavy
2023-10-06
Pro silniční hospodářství jsou stále důležitější moderní technologie

Silniční infrastruktura je naprosto klíčová pro společenský a ekonomický rozvoj státu. Jednou z významných společností, která se podílí na jejím rozvoji, je Česká silniční společnost, která je jedním z členů Světové silniční asociace (PIARC).

Naše členství
Partneři

© Kongresové centrum Praha, a.s.